350 metų sukaktis

2015 metais bendrovė šventė 350 jubiliejų. 350 priežasčių tikėti ateitimi. „Saint-Gobain“, kaip pasaulio lyderė statybų rinkoje, remdamasi savo patirtimi ir inovacijų potencialu, kuria, gamina ir platina statybines medžiagas, siūlo naujoviškus sprendimus ir kartu atsako į pagrindinius mūsų laikų iššūkius: ekonomikos augimą, energijos taupymą ir aplinkos apsaugą.

350 priežasčių tikėti ateitimi

„Mes švenčiame „Saint-Gobain“ 350-ies metų sukaktį. Tai – istorija, menanti vyrus ir moteris, kurie surėmę pečius sukūrė seniausią bendrovę, įtrauktą į Prancūzijos vertybinių popierių biržos indeksą „CAC 40“, ir vieną ilgiausiai gyvuojančių gamybos įmonių pasaulyje. Mes nusprendėme pasinaudoti šia išskirtine galimybe ir pristatyti savo strategiją, vertybes bei ryšius, kurie sieja mus su suinteresuotomis šalimis. Be to, tai puiki proga priminti klientams, kad esame įsipareigoję dirbti jų labui ir visuomet būti jų pusėje. Tiesą sakant, mūsų misiją „Dėmesys klientams“ vykdo jau daugiau kaip 15 žmonių kartų – mes stengiamės išspręsti klientų patiriamas problemas ir padėti jiems pasiekti ilgalaikę sėkmę.

"Mūsų patirtis liudija, kad mes suvokiame ilgalaikę perspektyvą ir į ją atsižvelgiame. Ji taip pat suteikia mums ir pastovumo, ir lankstumo, būtino prisitaikant prie nuolat besikeičiančio pasaulio."

„Saint-Gobain“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Pierre`as André de Chalendaras

Ši sukaktis kiekvienam suteikia galimybę ir progą dar labiau sustiprinti tai, kas jau pasiekta per 350 įmonės istorijos ir 350 nuolatinių naujovių metų. Mūsų patirtis liudija, kad mes suvokiame ilgalaikę perspektyvą ir į ją atsižvelgiame. Ji taip pat suteikia mums ir pastovumo, ir lankstumo, būtino prisitaikant prie nuolat besikeičiančio pasaulio. Mūsų istorija – tai įrodymas, kad esame įmonė, kuri nuolat „pralauždavo ledus“ ir drąsiai priimdavo technologinius iššūkius. Atsigręžę į nueitą kelią, dairydamiesi po mus supantį pasaulį ir žvelgdami į tai, ką darome, galime tvirtai teigti, jog turime daugybę priežasčių tikėti ateitimi, ir šią sukaktį minime nukreipę žvilgsnius pirmyn, į naujoves. Šia optimistine žinia ir norėtume pasidalyti su jumis 2015 m.“

„Saint-Gobain“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Pierre`as André de Chalendaras

SAINT-GOBAIN 350 PAVILIjonai

2015 m. sausio 9 d. Pierre`as André de Chalendaras, „Saint-Gobain“ grupės prezidentas ir generalinis direktorius, Šanchajuje iškilmingai pradėjo pirmąjį jubiliejinių – 350-ies metų – „Saint-Gobain“ iškilmių renginį.

Kilnojamuosiuose futuristiniuose paviljonuose visuomenei numatyta pristatyti naujus „Saint-Gobain“ pasiekimus, išskirtines įmonės žinias ir patirtį statybinių medžiagų gamybos srityje. Prisiliesti prie ateities tikrovės ir pasimėgauti menine programa lankytojai galės keturiuose pasaulio miestuose:

  •     sausio mėn. Šanchajuje (Kinija),
  •     balandžio mėn. San Paule (Brazilija),
  •     birželio mėn. Filadelfijoje (JAV),
  •     spalio mėn. Paryžiuje (Prancūzija)