Biomedicinos produktai

Sveikatos produktų rinkai „Saint-Gobain“ siūlo puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčias plastikines medžiagas ir dalis, kurias galima panaudoti įvairiems tikslams.

„Saint-Gobain“ tiekia medžiagas būtiniausioms medicinos reikmėms. Šią veiklos sritį apibūdinantys raktažodžiai: patikimumas, sauga ir griežčiausių standartų laikymasis. „Saint-Gobain“ grupė taip pat projektuoja ir kuria būsto produktus, kurie padeda gerinti oro kokybę bei gyventojų sveikatą.

AUKŠTOS KOKYBĖS PLASTIKAS PADEDA STIPRINTI SVEIKATĄ

Ligoninėms, farmacijos pramonei ir mokslinių tyrimų laboratorijoms skirtus „Saint-Gobain“ produktus galima rasti visame medicinos sektoriuje.
„Saint-Gobain“ gamina puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižymintį plastiką, specialiai skirtą sveikatos produktų rinkai. Įmonių grupė, kurioje veikia Gyvosios gamtos mokslų verslo padalinys yra viena pirmaujančių pasaulyje polimerų tiekėjų farmacijos, medicinos ir biotechnologijų rinkoms.

Deguoniui laidžios medžiagos, kurioms suteiktos unikalios apsauginio barjero ir biologinio suderinamumo savybės, taip pat naudojamos mokslinėse laboratorijose ir didelio masto vakcinų gamyboje. Vienkartiniai gaminiai turi didelį plėtros potencialą, nes jie naudojami vis dažniau ir išstumia nerūdijančiojo plieno produktus.

Taigi „Saint-Gobain“ tikisi pasiūlyti perversmą sukelsiančias naujoves ir medžiagų, ir procesų srityje. Nuo pat pradžių įmonių grupė laikosi suderintos plėtros požiūrio su didžiausiais klientais iš farmacijos ir medicinos pramonės, nes kiekvienas naujas vaistas reiškia naują procesą, kuriam naudojamos naujos sudedamosios dalys.

„SAINT-GOBAIN“ SPRENDIMAI

PLASTIKAS

„Saint-Gobain“ grupė gamina puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižymintį plastiką plastiką, skirtą biotechnologijų, farmacijos ir medicinos rinkoms. Įmonių grupė – pavyzdinis tiekėjas, kuriam priklauso „Tygon“®, „C-Flex“® ir „Sani-Tech“® prekių ženklai, – siūlo didelį asortimentą svarbiausiems medicinos tikslams skirtų produktų (vamzdelių, krepšių ir pan.). Tai gali būti išlieti arba išspausti (ekstruduoti) standartiniai ir pagal užsakymą pagaminti produktai iš termoplastiko, silicio, fluorpolimerų ir elastomerų.

DAŽOMI AUDINIAI

„Saint-Gobain Adfors“ dažoma sienų danga sukurta naudojant aukštos kokybės stiklo pluošto audinius ir užtikrina medicinos aplinkoje ypač tinkamas sveikatos savybes. Aktyviomis antibakterinėmis savybėmis pasižyminti medžiaga „Novelio“® „Mold-X“ stiprina sveikatos saugą. Ji visų pirma naudojama ligoninių ir klinikų palatose, poilsio kambariuose ir nevėdinamose sveikatos pastatų zonose. Sienų danga „Novelio“® „Clean Air“ gerina patalpų oro sveikatą, nes sugeria 70 proc. lakiųjų organinių junginių, kuriuos išskiria valymo produktai ir baldai iš medienos drožlių plokščių.

SCINTILIATORIAI

„Saint-Gobain“ Kristalų padalinys gamina medicininei tomografijai skirtus scintiliatorius, kurie leidžia lengviau ir tiksliau aptikti bei diagnozuoti tam tikras ligas.

LUBOS

Siūlydama garsą sugeriančias lubų plyteles, „Saint-Gobain Ecophon“ sveikatos priežiūros įstaigoms teikia individualizuotus sprendimus, kurie padeda sumažinti ligoninės darbuotojų ir pacientų patiriamo streso lygį. Dar viena svarbi problema yra oro kokybė sveikatos pastatuose. Stengdamasi atsakyti į šį poreikį „Saint-Gobain Gyproc“ sukūrė gipso plokščių technologiją „Activ’Air“®, kuri valo patalpų orą neutralizuodama vienus svarbiausių lakiųjų organinių junginių – formaldehidus.