Infrastruktūra

„Saint-Gobain“ sprendimai įtraukti į daugelį didelio masto civilinės inžinerijos ir infrastruktūros plėtros projektų. Tai lėmė puikios techninės produktų savybės ir visapusiška vietinė parama projektuose dalyvaujančioms bendrovėms.

Kelių ir susijusių statinių statyba

„Saint-Gobain“ tiekia produktus ir siūlo paramą su vidaus ir išorės infrastruktūros projektais dirbančioms vietinėms statybos bendrovėms.

Infrastruktūros partneris

„Saint-Gobain“ siūlomiems produktams, paslaugoms ir sprendimams tenka svarbus vaidmuo mažo ir didelio masto inžineriniuose ir infrastruktūros projektuose visame pasaulyje.

Tarp šių produktų ir paslaugų galima paminėti geležinių vamzdžių sistemas, pramoninius vožtuvus ir priešgaisrinius hidrantus, buitinių nuotėkų sistemų elementus, antipireninį stiklą, greitą svarbių architektūros projektų stiklinimą, produktų ir pastatų armatūrą, taip pat medžiagas betono plokštėms, keliams ir oro uostams – ir tai tik keli iš daugybės „Saint-Gobain“ siūlomų sprendimų.

„Saint-Gobain“ – plačiai veikianti partnerė, kuri investuoja tiek į vietinius, tiek į aukšto lygio bendrus tarptautinius projektus. Savo klientams grupė teikia neįkainojamas logistikos ir vietinio aptarnavimo paslaugas, konsultuoja ir remia statybos įmones, kad šios sėkmingai įgyvendintų savo tikslus. Siekiantiems didžiausio veiksmingumo klientams „Saint-Gobain“ padeda suderinti keletą produktų ir laikytis konkrečių projektui keliamų reikalavimų kiekvienoje šalyje.

„Saint-Gobain“ grupėje veikia keli infrastruktūros sprendimus siūlantys gamintojai. Tarp šių specializuotų bendrovių Lietuvoje veikia "Weber" - paruoštų mišinių sprendimų lyderis pasaulyje, siūlantis sprendimus pastatų statybai ir renovacijai 48 šalyse.