Transportas

„Saint-Gobain“ siūlo įvairius aukštos kokybės sprendimus jūrų ir automobilių pramonės rinkose bei kitose pramonės šakose veikiantiems gamintojams ir pardavėjams. Šiuos itin kokybiškus produktus pavyko sukurti tik ilgus metus vykdant mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Automobilių pramonė

 „Saint-Gobain“ yra svarbi produktų ir paslaugų tiekėja kelioms pramonėms šakoms, įskaitant ir automobilių pramonę, – jai „Saint-Gobain“ siūlo svarbius šiuolaikinėms transporto priemonėms pritaikytus sprendimus. Automobilių gamintojai pagrįstai teikia pirmenybę „Saint-Gobain“ rinkdamiesi stiklus naujiems automobiliams, stiklo gaminius garantinės priežiūros rinkai ir tokių transporto priemonių, kaip autobusai, sunkvežimiai bei pramoninės transporto priemonės, stiklus.

Kita svarbi sritis – transporto priemonių apsauga nuo klimato sąlygų, saulės ir taršos poveikio. „Saint-Gobain“ motorinių transporto priemonių pramonėje pirmauja kaip transporto priemonių klijavimo, sandarinimo, slopinimo, stiprinimo ir apsaugos sprendimų kūrėja.

„Saint-Gobain“ taip pat yra svarbi automobilių langams ir paviršiams, pastatų langams ir jautriems saulės elementų moduliams naudojamų apsauginės plėvelės produktų tiekėja. Be kita ko, šios plėvelės automobiliuose ir namuose padeda sukurti jaukesnę aplinką.

Minėtus sprendimus Lietuvoje siūlo grupės prekės ženklai "Autover" ir "Glassdrive".

Jūrų pramonei skirti produktai

Dar viena „Saint-Gobain“ siūlomų sprendimų dalis – kokybiški produktai ir paslaugos, skirti laivų ir kranto struktūrų statybai ir renovacijai.

Kaip pavyzdį galima paminėti išskirtinius stiklinimo sprendimus (izoliacinius, apsaugos nuo saulės šviesos, ugniai itin atsparius stiklus, langus šildomu stiklu, itin saugiu stiklu ir pagamintus iš daugelio specializuotų stiklo rūšių), aukštos kokybės mineralinės vatos izoliaciją, sienų šiltinimo sistemas, grindų apdailą, interjero plokštes, plieninius vamzdžius ir jų dalis, taip pat pramoninius vožtuvus, pavaras ir stebėsenos sistemas.

Visi šie produktai ir paslaugos visiškai atitinka ar net pranoksta dabartinius su aplinkos apsauga susijusius reikalavimus, ir juos dažnai renkasi didžiausio energijos vartojimo efektyvumo, lengvesnio statinių svorio, saugos, estetikos ir patogumo siekiantys mūsų klientai.

Minėtus sprendimus siūlo „Saint-Gobain“ padalinys „Saint-Gobain Marine Applications“. Šios kategorijos asortimentą sudaro tokie „Saint-Gobain“ dukterinių įmonių gaminiai, kaip antai ISOVER, „Gyproc“, „Weber“.