Sprendimai

Pasaulinė būsto sprendimų lyderė „Saint-Gobain“, kurios veikloje dera naujovės, patirtis ir nepaprastai didelis produktų asortimentas, siūlo kompleksinius sprendimus, leidžiančius patenkinti beveik kiekvienam statybos projektui keliamus reikalavimus. Be to, „Saint-Gobain“ specializuojasi atskiroms pramonės šakoms skirtų produktų (pvz., jūrų, automobilių ir infrastruktūros pramonei) gamybos srityje.

Būstas ir pramonė

„Saint-Gobain“ siūlo naujoviškas medžiagas ir sprendimus, skirtus tiek gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos projektams, tiek pramonės poreikiams.

Naujoviški sprendimai

Šiandien statant ir renovuojant pastatus labiau nei bet kada reikia naujoviškų sprendimų. „Saint-Gobain“ gali pasiūlyti didelį tokių sprendimų spektrą, kad pastatai taptų patogesni gyventi, mokytis ir dirbti bei taupesni, kalbant apie energijos vartojimą.

Mes, „Saint-Gobain“ darbuotojai, dedame visas pastangas, siekdami sumažinti produktų poveikį aplinkai ir klimatui per visą jų gyvavimo ciklą. Taigi mes išsikėlėme reikšmingus tvarumo tikslus, pavyzdžiui, siekiame daugeliui produktų įgyvendinti gyvavimo ciklo vertinimo (LCA) sistemas ir iš trečiųjų šalių gauti atitikties aplinkos apsaugos direktyvai (EPD) patvirtinimą. Daugiau apie „Saint-Gobain“ tvarumo tikslus skaitykite čia NUORODA į tvarumo puslapį.

Taip pat teikiame konsultacijas ir paramą tam, kad mūsų klientai tinkamai suderintų „Saint-Gobain“ produktus ir paslaugas. Kartu su kitais teikiamais privalumais, tai leidžia užtikrinti geresnę bendrąją bet kokio statinio projekto ekonomiją, nes mes padedame klientams pasiekti mažesnį atliekų kiekį, geresnę logistiką, paprastesnes montavimo objekte procedūras, didelį patvarumą ir t. t.

Su gyvenamaisiais būstais susijusi veikla sudaro daugiau nei 70 proc. „Saint-Gobain“ verslo, tačiau bendrovė aktyviai veikia ir pramonės rinkose. Patirtimi inovacijų ir bendro projektų įgyvendinimo srityje besiremianti grupė siūlo didelį aukštos kokybės medžiagų pasirinkimą tose pramonės šakose, kuriose keliami ypač aukšti reikalavimai, pavyzdžiui, jūrų, automobilių, aviacijos, sveikatos, gynybos ir saugumo srityje.