Drėgmė

Drėgmė – tai didelė tiek naujų, tiek senesnių pastatų problema. „Saint-Gobain“ turi patirties ir produktų, padedančių sulaikyti vandenį iš išorės, tačiau leidžiančių išgaruoti viduje susikaupusiai drėgmei – tai svarbi aplinkybė tiek sveikam vidaus klimatui, tiek pastato konstrukcijai.

Sveiki pastatai

Naudodami „Saint-Gobain“ produktus, sprendimus ir paslaugas, išvengsite didelių drėgmės keliamų problemų.

Tinkamas drėgmės keliamų problemų sprendimas

Bet koks pastatas turi būti apsaugotas nuo vandens poveikio. Suprasdama, kad lietaus, sniego, paviršinis ir požeminis vanduo, dirvožemio drėgmė, kondensatas ir nesandarūs vandens tiekimo įrenginiai gali padaryti didelę žalą, „Saint-Gobain“ sukūrė aukštos kokybės sprendimus, skirtus kovai su tokiomis nepageidaujamomis vandens keliamomis problemomis.

Pavyzdžiui, „Saint-Gobain“ dukterinė įmonė „Weber“ siūlo tokius produktus kaip gruntai, hermetikai, hidroizoliacinės medžiagos ir skiediniai, kurie neleidžia vandeniui prasiskverbti į pastatus.

Taip pat svarbu užtikrinti, kad iš pastato galėtų išgaruoti drėgmė, susidaranti ruošiant maistą, maudantis, tvarkantis ar dirbant kitus darbus. Viduje likusi drėgmė gali lemti nemalonią patalpų aplinką, o pastato konstrukcijose netgi gali paplisti žalingas puvinys arba pelėsis. Dažniausiai tai sukelia netinkamai įrengta arba defektų turinti izoliacija, nesandarios garų kliūtys, nepakankamas vėdinimas arba drėgnose patalpose panaudotos netinkamos medžiagos. „Saint-Gobain“ gali patarti savo klientams ir pasiūlyti tinkamiausius aukštos kokybės produktus.


„Saint-Gobain“ siūlo didelį atsparių garams medžiagų ir gipso plokščių asortimentą visiems pastatų tipams. Šiuos gaminius tiekia tokios bendrovės kaip ISOVER ir „Gyproc“. Minėti sprendimai užtikrina, kad pastato struktūra liktų sveika, ir leidžia laikytis visų šiuolaikinių statybos techninių reglamentų reikalavimų.