Priešgaisrinė sauga

Gaisro pavojų mažinimas – vienas svarbiausių „Saint-Gobain“ prioritetų, todėl bendrovė siūlo didelį priešgaisrinės saugos stiprinimo pastatuose sprendimų spektrą.

Apsauga

„Saint-Gobain“ siūlo karščiui ir ugniai atsparius stiklo gaminius.

Asmens saugumas ir teisės aktai

Vieną didžiausių pavojų žmonėms pastatuose kelia galimas gaisras. Kadangi žmogaus gerovė ir saugumas yra svarbiausi „Saint-Gobain“ prioritetai, mes neabejotinai užtikrinsime jūsų pastato saugumą net ir tuo atveju, jeigu ugnis įsipliekstų.

Kadangi žmogaus gerovė ir saugumas yra svarbiausi „Saint-Gobain“ prioritetai, mes neabejotinai užtikrinsime jūsų pastato saugumą net ir tuo atveju, jeigu ugnis įsipliekstų.

Tai itin aktualu tais atvejais, kai pastatui keliami teisės aktų nustatyti priešgaisrinės saugos reikalavimai turi būti papildomai įforminami ir yra griežčiau tikrinami. „Saint-Gobain“ medžiagos ir gaminiai padės jums statyti pastatus visuomet laikantis tokių priešgaisrinės saugos teisės aktų nuostatų.

Priešgaisrinės saugos priemonės turi būti integruotos visame pastate – „Saint-Gobain“ siūlo produktus, kurie užtikrina veiksmingiausią priešgaisrinę saugą nuo rūsio iki stogo. Tai galioja nuo pat statybos pradžios – pamatai gali būti klojami naudojant tokius ugniai atsparius produktus kaip nedegūs „Fibo“ blokai, kuriuos tiekia „Weber“.

Laikantis statybiniams elementams ir paviršiams keliamų priešgaisrinės saugos reikalavimų, pastato viduje galima naudoti „Gyproc“ gipso plokštes. Tokios gipso plokštės taip pat gali būti naudojamos esamų struktūrų apsaugai nuo gaisro. Kitas sprendimas – ISOVER izoliacijos gaminiai, kurie užtikrina šilumą pastato viduje ir sienų atsparumą ugniai, nes yra pagaminti iš visiškai nedegios stiklo vatos.