Statika

„Saint-Gobain“ sprendimų pasirinkimas reiškia ne tik tai, kad mūsų klientai laikysis vis griežtesnių stabilumą ir medžiagų stiprumą reglamentuojančių reikalavimų, bet ir tai, kad jie galės pasirinkti iš geriausių rinkoje siūlomų produktų, tinkamų bet kokios rūšies statybai.

Šiuolaikinė architektūra

Kokybiškos „Saint-Gobain“ medžiagos padeda įgyvendinti architektūros svajones.

Stable and Flexible

Auganti ir vis tobulėjanti architektūra diktuoja didėjantį stipresnių ir elastingesnių statybinių medžiagų poreikį. Tvirti pamatai ir patvarios sienos yra pagrindiniai statikos uždaviniai ne tik statant standartinius pastatus, bet ir tais atvejais, kai architektai bando eksperimentuoti su naujomis projektavimo kryptimis.

„Saint-Gobain“ leidžia įgyvendinti šiuolaikinės architektūros svajones – ji siūlo už prieinamą kainą parduodamas statybines medžiagas, kurios yra naujoviškos, lengvai apdorojamos, paprastai naudojamos ir tvarios.

„Saint-Gobain“ leidžia įgyvendinti šiuolaikinės architektūros svajones – ji siūlo už prieinamą kainą parduodamas statybines medžiagas, kurios yra naujoviškos, lengvai apdorojamos, paprastai naudojamos ir tvarios.Be aukščiausios kokybės produktų, mes teikiame ypatingą paslaugą – konsultacijas architektams ir rangovams, padedančias jiems rasti tinkamiausius sprendimus.

Keli pavyzdžiai

Naudojant pripažintus, patogius ir nedegius „Fibo“ statybinius blokus, kuriuos tiekia „Weber“, atramines sienas galima pastatyti daugeliu įvairių būdų, pradedant tradiciniais ir baigiant naujais, eksperimentiniais metodais. Tokie šiuolaikiniai metodai gali apimti sustiprintų profilių ir vidinių sienų sistemų naudojimą kartu su didelėmis, lengvomis gipso plokštėmis, kokias, pavyzdžiui, siūlo „Gyproc“, skiediniu ir betonu iš „Weber“.

Naudojant „Saint-Gobain“ siūlomus sprendimus ir paslaugas, ateities pastatų statyboms praktiškai nebelieka ribų.