Gyproc

Nauja Gyproc internetinė svetainė

Gyproc svetainė
Gyproc svetainė
  • GYPROC/RIGIPS priklauso Saint-Gobain grupei, vienai iš 100 inovatyviausių kompanijų pasaulyje, kuri kuria, gamina ir platina medžiagas ir sprendimus, darančius didelę įtaką mūsų gyvenimo kokybei. Saint-Gobain produktus galima rasti visur, kur gyvename ir būname, pastatuose, transporto priemonėse, o taip pat investicijose į infrastruktūrą ir daugelyje pramonės sričių. Jie užtikrina komfortą, ilgaamžiškumą ir saugumą ir yra atsakas į šiuolaikinio pasaulio iššūkius, tokius kaip ekologiška statyba, efektyvus išteklių valdymas, kova su klimato kaita.
  • RIGIPS produktai gali būti naudojami patalpose su skirtingu vandens ir drėgmės apkrovos laipsniu. Pagamintos iš gipso statybinės medžiagos nedulka, neišskiria kvapų, neturi pavojingų pluoštų bei neišskiria jokių junginių, kurie laikomi pavojingais ar toksiškais.
  • RIGIPS - tai statybinių prekių ženklas, turintis daugiau nei 25 metų tradicijas ir patirtį, kuris kuria išbaigtas sistemas ir sprendimus patogaus, draugiško ir saugaus interjero įrengimui. RIGIPS asortimente, be kita ko, yra pertvaros, pastogės, sienų ir lubų aptaisai, kabamosios lubos. RIGIPS sprendimai užtikrina aukščiausią gyvenamųjų patalpų, biurų ir viešųjų erdvių apdailos kokybę, didelį akustinį komfortą ir priešgaisrinę saugą.
  • Kviečiame apsilankyti naujoje internetinėje svetainėje www.gyproc.lt