Saint Gobain

Saint-Gobain Joninių festivalis

Saint-Gobain
Saint-Gobain
Saint-Gobain
Saint-Gobain

Šiais metais Saint-Gobain komanda nusprendė surengti nepamirštamą Joninių festivalį savo partneriams - architektams, projektuotojams, kurie ištikimai dirba kartu.

Sveikatinimo ir poilsio parke "Slėnis" Trakuose vykęs festivalis sukvietė beveik 400 dalyvių būrį, ši ypatinga vieta leido dalyviams gėrėtis Trakų pilies vaizdais ir mėgautis Galvės ežero gaiva. Norintiems išbandyti daugiau vandens pramogų buvo puiki proga pasiplaukioti irklentėmis, valtimis ar leistis į plaukimą barža aplink Trakų pilį.

Vakaro atidarymo akcentu tapo Jachtų regata, kurioje kartu su profesionalų pagalba varžėsi patys festivalio dalyviai Saint-Gobain prekės ženklais pažymėtomis jachtomis. Regatoje po įnirtingos ir ilgos kovos simboliškai laimėjo Saint-Gobain jachta plaukusi komanda, kuri vėliau buvo apdovanota Saint-Gobain MORE Jachtų regatos taure.

Kaip ir dera tikram festivaliui, lauko pramogų netrūko: tinklinis, burbulinis futbolas suteikė puikių emocijų, o maisto vagonėliuose ir lauko bare dalyviai galėjo pasistiprinti prieš vėliau laukusius išbandymus.

Visos dienos metu veikė betono rankdarbiams Hobby Concrete dirbtuvės kartu su Gerda Liudvinavičiūte, kur buvo galima pasigaminti įvairių formų betoninių dirbinių savo namams. Festivalio metu visi norintys galėjo nusifotografuoti prie tvarumą ir ekologiją simbolizuojančios Saint-Gobain augalų sienelės su paparčių elementais, o momentinės nuotraukos buvo puikus prisiminimas apie įvykusią šventę.

Vakaro "vinimi" tapo Saint-Gobain geolokacinis žaidimas, kurio metu suskirstyti į komandas dalyviai galėjo ne tik susipažinti su architektais ir projektuotojais iš įvairių Lietuvos miestų, bet taip pat ir varžytis bei atrasti netikėtus ir originalius Weber, Fibo, Gyproc, Isover, Ecophon produktų panaudojimo būdus.

Neskęstantys Fibo Proof blokeliai, tvirta gipso plokštė Habito, galinti išlaikyti net vidutinio sudėjimo vyrą, taikliosios Weber pompos, brailio raštu padengtos Gyproc plokštės, degančių putų perdavimas vienas kitam ir fakelo uždegimas, šaudymas iš lanko, Isover puikios garsinės izoliacijos mineralinės vatos eksperimentai, Saint-Gobain logotipo uždegimas tinkamai sujungus elektros grandinę ir kitos žaidimo užduotys suvienijo komandas bendram tikslui - laimėti geriausiųjų vardą.

Įveikę visas užduotis, žaidimo dalyviai susirinko paskutiniam bendram dalykui - Saint-Gobain paparčio paveikslo dėlionei, o geriausiai pasirodę dalyviai gavo prizus iš "Saint-Gobain statybos gaminiai" veiklos vadovo Simono Masalsko rankų.

Per daugybę veiklų Joninių tradicijos nebuvo pamirštos - vyko Joninių burtai, vainikų pynimo dirbtuvės, degė lietuviškomis tradicinėmis sutartinėmis papuoštas Joninių laužas. Pintų vainikų su liepsnelėmis paleidimas į ežerą bei gintaro dulkių metimas į laužą buvo magiškas Joninių momentas, kuris suartino visus susirinkusius.

Muzikinėje scenoje festivalio dalyvius iš vietų judino legendinė grupė "Poliarizuoti stiklai" bei abejingų nepalikęs "Michael Frishman show". Vakarą vainikavo įspūdingas ugnies fakyrų šou.

Festivalio momentus galite pamatyti čia: Saint-Gobain Joninių festivalis. Vaizdinės medžiagos naudojimas be už renginį atsakingo asmens leidimo griežtai draudžiamas.