"Saint-Gobain Multi Comfort 2019" studentų konkurso nugalėtojai Lietuvoje

Fri, 05/03/2019 - 08:28

„Multi Comfort Student“ konkursas - tarptautinis konkursas, pagrįstas „Saint-Gobain“ daugialypės komforto programos principais. Pirmą kartą jį 2004 m. surengė „Saint-Gobain Isover“ Serbijoje ir 2005 m. šis konkursas tapo tarptautiniu renginiu. Šiandien jis pritraukia daugiau kaip 2200 studentų 28 šalyse.

„Multi Comfort Student Contest“ tikslas - sukurti projektą, pagrįstą tvariu dizainu, energijos vartojimo efektyvumu ir MULTI COMFORT programa: terminis komfortas, akustinis komfortas, regėjimo komfortas ir patalpų oro kokybė, siekiant sukurti geresnes gyvenimo vietas visiems.

Kiekvienais metais „Saint-Gobain“ pasirenka architektūrinį iššūkį turinčią šalį ir labai glaudžiai bendradarbiauja su vietos valdžios institucijomis, kad parengtų užduotį, kuri padės spręsti realius socialinius ir kultūrinius klausimus. Studentai iš įvairių universitetų visame pasaulyje iškelia savo geriausias idėjas.

15-oji tarptautinė „Multi-Comfort“ studentų konkurso, kurį Saint-Gobain sukūrė glaudžiai bendradarbiaudama su Milano savivaldybe, užduotis yra „Crescenzago“ metro stoties atnaujinimas ir miestų atgaivinimas pagal #milano2030 viziją. Dalyviai privalo sukurti ateities viziją Crescenzago metro stoties teritorijai, kuri būtų integruota į miesto erdvę, tvarų vystymąsi ir atsižvelgiama į regiono teritorinį kontekstą. Projektui reikia atnaujinti tris esamus pastatus, susijusius su nauju mišiniu naudojamu kūrimu, įskaitant gyvenamąsias, viešąsias erdves ir paslaugas. Projektas turi būti novatoriškas, tvarus, energiją taupantis ir suderintas su MULTI COMFORT kriterijais.

Lietuvoje savo darbus pristatė 7 studentų komandos. Nacionalinės atrankos laimėtojai - originaliausią ir labiausiai konkurso reikalavimus atitinkantį projektą paruošusi VGTU studentų komanda, kurios nariai: Redas Matusevičius, Eglė Kontrimaitė ir Simona Reičiūnaitė. Jie atstovaus Lietuvą tarptautiniame „Multi Comfort Student Contest 2019 “ konkurso etape Milane jau birželio 5-8 d. Linkime jiems sėkmės ir kartu sveikiname visas dalyvavusias komandas!

Akimirkos iš renginio - nuotraukų galerijoje.

Back top