Slapukai

Slapukai

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Tuo metu, kai lankotės mūsų įmonės interneto svetainėje, į jūsų kompiuterį gali būti automatiškai įdiegti slapukai – jie gali būti laikinai įrašyti į kompiuterio atmintį arba standųjį diską, kad jums būtų lengviau naršyti svetainėje. Slapukai neleidžia mums jūsų identifikuoti – jie naudojami norint įregistruoti informaciją apie puslapius, kuriuos peržiūrėjote mūsų svetainėje, jūsų apsilankymo svetainėje datą ir laiką ir t. t.

Toliau rasite svetainėje Saint-Gobain.com naudojamų slapukų sąrašą ir apibūdinimus.

„ANALYTICS“ SLAPUKAI „SAINT-GOBAIN“ SVETAINĖJE

„Saint-Gobain“ svetainėje naudojama „Google Analytics“ paslauga, kurią teikia „Google“, Inc. (toliau – „Google“). Tai reiškia, kad slapuko surenkama informacija apie jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduodama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. „Google“ naudoja šią informaciją norėdama įvertinti jūsų naudojimąsi svetaine, rengdama interneto svetainių operatoriams skirtas ataskaitas apie svetainės veiklą ir teikdama kitas su svetainės veikla ir interneto naudojimu susijusias paslaugas. „Google“ taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalaujama pagal įstatymus, arba tiek, kiek trečiosios šalys apdoroja šiuos duomenis „Google“ vardu. „Google“ niekada nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Jūs galite atsisakyti įdiegti slapukus, pasirinkdami atitinkamas nuostatas savo naršyklėje; tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju galbūt negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate, kad „Google“ apdorotų susijusius su jumis duomenis pirmiau minėtu būdu ir apibūdintais tikslai.

Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus rasite spustelėję šią nuorodą.

Alternatyvus būdas išjungti „Google Analytics“ – įdiegti nedidelį įskiepį, kurį „Google“ siūlo pagrindinėms naršyklėms.

SVETAINĖJE RENKAMI DUOMENYS

Kiekvienas šios svetainės lankytojas, kuris teikia informaciją „Compagnie de Saint-Gobain“, suteikia jai ir visas su minėta informacija susijusias perleidžiamas teises ir leidžia naudoti šią informaciją visiškai savo nuožiūra, taigi lankytojų pateikiama informacija laikoma nekonfidencialia. Kita vertus, ši informacija turi būti tiksli, teisėta ir neturi pažeisti trečiųjų šalių interesų.
Konkrečiau kalbant apie svetainėje surinktus asmens duomenis, lankytojams pranešama, kad svetainėje atliekamos kelios duomenų apdorojimo operacijos, kuriomis siekiama užtikrinti tarpusavio bendravimą ir keitimąsi informacija.

Šios apdorojimo operacijos, visų pirma, suteikia galimybę:

  • atsakyti į rašytinius lankytojų klausimus, kuriuos jie uždavė šiam tikslui specialiai skirtuose įvairiuose svetainės skyriuose;
  • perduoti lankytojams jų prašomus duomenis (ypač finansinius);
  • tvarkyti lankytojų registraciją į „Compagnie de Saint-Gobain“ organizuojamus finansinius susitikimus;
  • tvarkyti prašymus priimti į darbą, nustatant, ar jie atitinka svetainėje paskelbtus darbo pasiūlymus.


Surinkti duomenys:

  • gaunami tik juos savanoriškai įrašius svetainės lankytojui;
  • skirti tik vidaus naudojimui ir nukreipiami už lankytojo užklausos tvarkymą atsakingiems asmenims;
  • saugomi tik tol, kol to reikia siekiant pirmiau nurodytų tikslų.


Pagal 1978 m. sausio 6 d. įstatymą Nr. 78-17 dėl informacinių technologijų, bylų ir laisvių, pakeistą 2004 m. rugpjūčio 6 d. įstatymu Nr. 2004-801, bet kuris asmuo, norintis pasinaudoti savo prieigos, ištaisymo, pašalinimo ar prieštaravimo teisėmis, turi kreiptis į šį padalinį:

„Compagnie de Saint-Gobain“ Communication Department (Ryšių skyrius)

Les Miroirs - 18, avenue d'Alsace - 92096 La Défense Cedex - FRANCE (Prancūzija)

Faksas + 33 (0)1 47 62 52 07