Statybų našumas
Statybų našumas

Statybų našumas

Statybų sektoriaus našumo gerinimas – tai svarbus įmonių darbotvarkės klausimas visame pasaulyje, ypač Skandinavijos ir Baltijos regiono šalyse.

Statybų našumas - kas tai?

Statybų sektoriaus našumo gerinimas – tai svarbus įmonių darbotvarkės klausimas visame pasaulyje, ypač Skandinavijos ir Baltijos regiono šalyse. Ši tiek su finansinėmis galimybėmis, tiek su visuomenės poreikiais susijusi tema domina ir įmones, ir valdžios institucijas, nes statybų našumas:

  • gali labia sumažinti šios ūkio šakos poveikį aplinkai;
  • gali padėti sutaupyti daug laiko;
  • galiausiai yra naudingas ekonomikai.

Dėmesys į geresnį statybų našumą buvo atkreiptas ne be priežasties. Pastatai tampa vis išmanesni, trūksta darbo jėgos, kuri, atrodo, netobulėja, be to, statybų pramonėje vis daugėja produktų. Tiesą sakant, Danijoje, kurią pagrįstai galima laikyti Skandinavijos regiono etalonu, į pastatų registrą šiuo metu yra įtraukta net 600 000 objektų.

Galiausiai statybos tampa vis sudėtingesnės, tad nenuostabu, kad našumo klausimas yra ypač aktualus.

Ką gali padaryti „Saint-Gobain“?

Mes, kaip gamintojas, turime žinių ir įžvalgų apie produktus, jų eksploatacines savybes ir pristatymą. Mes galime individualiai pritaikyti įvairias sistemas, padaryti jas dar paprastesnes naudoti ir užtikrinti, kad į statybvietę jos būtų pristatytos reikiamu metu ir tinkamu būdu. Visa tai užtikrina mums išskirtinę padėtį rinkoje, leidžiančią didinti našumą.

Gerinti statybos našumą taip pat yra „Saint-Gobain“ įmonių grupės pažado dalis. Mes siekiame ne trumpalaikių pergalių, bet galimybės stiprinti bendradarbiavimą ir kurti ilgalaikę partnerystę, kuri – mes tikime – yra ilgalaikio ir patikimo verslo pagrindas.

Tai reiškia ne tik visuomenės geresnio statybos našumo poreikį, bet ir gerą verslą mums visiems.