Pripažinta lyderė
Sustainable recognized hero

Pripažinta lyderė

Mes, „Saint-Gobain“ specialistai, stengiamės, kad mūsų įsipareigojimas siekti tvarumo ir kurti tvarius pastatus taptų matomas, taigi didžiuojamės būdami pripažintais savo sektoriaus lyderiais.

Tvirti įsipareigojimai

„Saint-Gobain“ buvo įtraukta 2016 m. skaičiuojant „Dow Jones“ pasaulio ir Europos tvarumo indeksus ir tapo viena iš trijų geriausių pasaulio ir geriausia Europos statybos produktų įmone.

2003 m. „Saint-Gobain“ prisijungė prie Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo, tad savo įtaką klimato kaitai, vandeniui ir miškams atskleidžiame per CDP programas.

Skandinavijoje 2014 m. mes pasirašėme Šiaurietiškos statybos chartiją, kurios tikslas – paspartinti tvariosios statybos idėjų plėtrą Šiaurės šalyse.

CTA1

 

Asmeninis vadovavimas

Jis aktyviai dalyvavo 21-ojoje Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijoje (COP 21), taip pat viešai pristatė savo viziją išleisdamas knygą Our fight for the Climate (liet. Mūsų kova už klimatą).

2016 m. Pasaulinė žaliosios statybos taryba suteikė jam Davido Gottfriedo pasaulinį žaliosios statybos apdovanojimą. Šiuo apdovanojimu pripažįstamas svarus jo asmeninis indėlis į pasaulinį žaliosios statybos judėjimą, o ypač – naujoviškas ir unikalus požiūris į žaliosios statybos strategiją, kurią įgyvendina verslo įmonės.

CTA2